Серпневий НВК Валківської районної ради Харківської області ( дошкільний підрозділ )

Новини Серпневого ДНЗ [49]
Рік дитячої творчості [2]

Слушать онлайн радио
Головна » 2012 » Вересень » 7 » Перший випуск дошкільного закладу Серпневого НВК
Перший випуск дошкільного закладу Серпневого НВК

08.06.2012 року в дошкільному навчальному закладі Серпневого НВК пройшло  свято  «Ми садочок свій ніколи не забудемо у школі». В цей день 7 малят в присутності їх батьків, вихователів, педагогів закладу прощалися з дитсадком, який привітно їх зустрічав протягом року. За цей рік хлопчики та дівчатка навчилися організовано розпочинати свій день, готувалися до навчання в початковій школі. На святково прибраній сцені вони розказували вірші, співали пісень, танцювали.  Не залишилися осторонь свята  батьки випускників., вони також складали « іспит готовності до школи», головним завдання якого було правильно скласти дитині портфель до школи. На відмінно склала іспит Сорокіна Тетяна Юріївна.

Зі слова привітання до дошкільнят звернулася їх майбутня перша вчителька – Тарасова Любов Василівна, яка побажала їм та їх батькам міцного здоров»я, цікавого літнього дозвілля. А також запросила дітей до першого класу, з якого розпочнеться їх навчання у школі.

Батьки дошкільнят приклали свої зусилля щодо святкового оформлення зали та подарували дошкільному закладу столовий посуд, який оприбутковано і  поставлено на облік.

Адміністрація та педагогічний колектив бажає випускникам дошкільного заклад впевнено крокувати шкільною стежкою,  впевнено долати перешкоди в опануванні навчальних дисциплін.

Категорія: Новини Серпневого ДНЗ | Переглядів: 349 | Додав: Юлія | Рейтинг: 2.0/1
Ім`я *:
Код *: