Серпневий НВК Валківської районної ради Харківської області ( дошкільний підрозділ )
Новини сайту »

Новини Серпневого ДНЗ [49]
Рік дитячої творчості [2]

Слушать онлайн радио
31.03.2011. - засідання робочої групи, на якому розглядалося питання відкриття дошкільного навчального закладу на базі Серпневської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На засіданні робочої групи були присутні: Холодний О.М., голова Валківської районної ради, Яцина Ю.Д., заступник голови Валківської районної ради, Шевченко В.П., начальник відділу культури Валківської районної державної адміністрації, Осадча Н.М., головний спеціаліст відділу освіти Валківської районної державної адміністрації, Тарасов В.В., директор Серпневської ЗОШ І-ІІІ ступенів, представники батьківської громадськості с. Серпневе.

Ухвалили:

1. Валківській районній раді підготувати відповідне доручення адміністрації Серпневської ЗОШ І-ІІІ ступенів про здійснення підготовчих заходів щодо відкриття на базі школи дошкільного навчального закладу для дітей села.

2. Створити батьківський комітет у складі Сорокіної Т.Ю., Сорокіної О.В., Олейнікової Л.П. для координації роботи з батьками дошкільнят та організації поточного ремонту приміщень ДНЗ

3. Адміністрації школи здійснити моніторинг кількості дітей дошкільного віку, які готові найближчим часом відвідувати ДНЗ.

15.04.2011 – рішенням сесії Благодатненської сільської ради від № 1 порушено клопотання перед Валківською районною радою про реорганізацію Серпневської ЗОШ І-ІІІ ступенів в Серпневий навчально – виховний комплекс.

04.08.2011 – розгляд постійними комісіями Валківської районної ради питань про реорганізацію Серпневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради у навчально – виховний комплекс ( загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад), затвердження Статуту Серпневого навчально – виховного комплексу ( загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад).

05.08.2011 – районною експертною комісією проведено експертизу готовності Серпневської ЗОШ І-ІІІ ступенів до початку 2011 – 2012 навчального року та стан готовності приміщень дошкільного навчального закладу.

11.08.2011 – ХІ сесією VI скликання Валківської районної ради прийнято рішення:

від 11.08.11 № 171 – VI «Про реорганізацію Серпневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківської районної ради у навчально – виховний комплекс ( загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)»;

від 11.08.11 № 175 – VI «Про затвердження Статуту Серпневого навчально – виховного комплексу ( загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)Валківської районної ради Харківської області».

16.08.2011 – проведено реєстрацію Статуту Серпневого навчально – виховного комплексу ( загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області.

27.09.2011 - початок функціонування дошкільного навчального закладу. 17 дітей отримали можливість одержувати дошкільну освіту та готуватися до навчання в школі. В цей день їх привітно прийняли вихователі закладу Михайлик Н.А. та Османова Л.М., помічник вихователя Малієва Т.В..

30.09.2011 - урочисте відкриття дошкільного навчального закладу. На святі присутні батьки, дошкільнята, педагоги закладу. Гості свята - заступник голови Харківської обласної ради Давидова Л.І., голова Валківської районної ради - Холодний О.М., начальник відділу освіти Валківської районної дердавної адміністрації Алієва Р.Д., голова Благодатненської сільської ради Ландишев А.М., депутат Валківської районної ради, голова СВК "Дружба" Бондар М.О., голова ветеранської організації Сидоренко В.Г. З нагоди свята дошкільний навчальний заклад отримав подарунки.

14.10.2011

В День українського козацтва в закладі був проведений захід "Козацькому роду нема переводу". Козацький хист демонстрували вихованці дошкільного навчального закладу та учні 1 класу школи. Змагання пройшли азартно, весело. Дошкільняти нічим не поступалися молодшим школярам. В результаті - перемогла дружба. А дошкільнята отримали перший досвід спілкування зі своїми старшими товаришами.

«  Листопад 2018  »

• Серпневий НВК